KARTONPİYER NEDİR 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

KARTONPİYER NEDİR

Bugün sizlere iç dekorasyon konusunda önemli bir detay olan kartonpiyeri tanıtacağım. Ana maddeleri, alçı ve iplik lifidir. Bu maddeler suda karıştırılır ve kalıplara dökülür, çıkarılan kalıplara da kartonpiyer denilmektedir. Evlerde, özelliklede hasarlı bölgeleri kapatmada bir izolasyon ürünü gibi kullanılmaktadır. İç dekorasyonda önemli olmasında buradan gelmektedir. Ülkemizde bu işi yapan oldukça fazla kişi bulunmaktadır. Tahmini 100.000 üzerinde kişinin bu iş sektöründe çalıştığı düşünülmektedir. Her geçen günde kartonpiyer yapılan yapı miktarı artmaktadır. Kullanıcılar açısından yapılarında ki hasarlı, eksik bölgeleri kapatmak için harika bir araçtır.

Bunların dışında bu aracın seçilmesinin çok önemli sebepleri bulunmaktadır. Ses izolasyonu sağlar ve istediğiniz müziği istediğiniz ses ayarında rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Komşularınız asla rahatsız olmayacaktır. Isı yalıtımı sağlar ve ısınmaya ödediğiniz parayı bir nebze de olsa azaltır. Aynı zamanda yangına da yalıtım sağlamaktadır. Bakımı temizliği kolaydır, sizleri yormaz ve kolayca temizlemenizi sağlar. İsteğiniz kalıbı döktürerek çıkarabilirsiniz ve evinize uygulayabilirsiniz. Hafiftir, binalara yük yapmaz. Kartonpiyeri boyamak oldukça kolaydır. Su bazlı boya ve plastik bazlı boya ile boyanmasında bir sakınca yoktur. Çarpma riski bulunan, kemer, kapı gibi alanlarda kullanılması önerilmektedir. Kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda motifler çıkartmakta özgürdür. Etrafta ki nemi alır ve temiz bir ortam sunar. Bunlar kartonpiyerin avantajlarından bazılarıdır. Sizlerde yapılarınız da kartonpiyeri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sizlere şimdiden iyi günler dilerim.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...