DEKORASYON NEDİR 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

DEKORASYON NEDİR

Yaşanılan mekanı daha güzel, işlevsel, pratik hale getirmek amacıyla yapılan tüm işlere dekorasyon denilmektedir.Kişilere daha rahat bir ortam sunmak için var olan iş kollarının da başında gelmektedir. Dekorasyon bir nevi de yaşanılan ülkenin sahip olduğu sosyo-kültürel yapıyla alakalıdır. Örneğin evinde bulunmamasına ve hiç ihtiyacı olmamasına rağmen bazen kişiler, bazı şeylere sırf komşuları, akrabaları ve yakınları sahip olduğu için sahip olmak istiyor. Bu şekilde olunca da evin mimarisi ve dekorasyonu değişmek zorunda kalıyor. Her yıl, solan takımını, yatak odasını değiştirmekte yine bunların arasında sayılabilir. Eğer değişimi seven birisi değilseniz çok sık şekilde dekorasyon yaptırmamanızda fayda var, zira oluşacak yeni görüntü hoşunuza gitmeyebilir ve yeniden yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Dekorasyonu insanlar bir statü içinde tarih boyunca kullanmışlardır ve günümüzde de hala kullanılmaktadır.

Yaşanılan bölgeyi daha çekici hale getirmek için yapılan dekorasyonları günümüzde bu işte ustalaşmış olan firmalar üstlenmiştir. Sizlerin yaşamış olduğu yerleri, olanaklar doğrultusunda yeni bir şekle sokmaya çalışmaktadırlar ve bunu başarıyla yapmaktadırlar. Dekorasyonu çok çeşitli hale getirebilmek elbette mümkündür. Eğer yeni aldığınız bir eviniz var ve baştan aşağı yeniden donatmak istiyorsanız, bunu kolayca yapabilirsiniz. Örneğin odanın birisini Osmanlı mimarisi ile donatırken, diğerini modern çizgilerle yaptırabilirsiniz veya çok farklı tarzlar seçerek her odayı farklı bir dünyaya çevirebilirsiniz, her şey sizin elinizde. Sizlere şimdiden iyi günler dilerim.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...