Gergi Tavan Nasıl Yapılır? 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Gergi Tavan Nasıl Yapılır?

Gergi tavan son zamanların genel olarak sıklıkla tercih edilen estetik bir görünüm sağlayabilmek amacıyla toplu yaşam alanlarında kullanılan bir tavan yapı malzemesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gergi tavan uygulaması kısa sürede tamamlanması ve kolay montajı sayesinde tercih edilme oranı gün geçtikçe artmaktadır.

Gergi tavanların montajı yapılırken, montaj için özel olarak hazırlanmış olan profiller kullanılmaktadır. İlk olarak bu hazırlanan profillerin tavana yerleştirilmesi gerekmektedir. Profiller gergi tavan uygulanacak kısma monte edildikten sonra esnek kaplama malzemesi kullanılmaya başlar. Esnek kaplama malzemesi bir miktar ısı uygulanarak genişletilir ve profillere monte edilir. Isıtılan kaplama malzemesi monte edildiği yerde soğumaya bırakılır ve soğudunda kaplama malzemesi gerilmiş profillerin üzerini kaplamış olur. Gergi tavan uygulaması bu şekilde kısa sürede tamamlanır.

Gergi tavanla birlikte led, spot ışığı ya da geniş aydınlatma uygulaması yapılacaksa işlemler biraz daha farklı olacak şekilde seyretmelidir. İlk olarak ışıkların bağlanacağı güç kaynağı belirlenir. Yakınlarda bağlayabilecek bir güç kaynağı yoksa güç kaynağı düz olacak bir şekilde gergi tavanın altına yerleştirilir. Daha sonrasında led ya da spot ışıkları yerlerine yerleştirilir. Esnek kaplama malzemesi ışıklara uygun olacak şekilde kesilir ve tekrar ısıtılarak profillerin üzerine yerleştirilir. Burada bir süre soğuması beklenir ve soğuduktan sonra ışıkların yanım yanmasığı kontrıl edilir. Eğer herhangi bir sorun yoksa gergi tavan uygulaması ledlerle birlikte tamamlanmış olur.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...