GERGİ TAVAN NEDİR 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

GERGİ TAVAN NEDİR

Yapımında bir çeşit polimerin kullanılmış olduğu, yapılan yüzeyi bambaşka bir hale getiren, modern bir görüntü kazandıran, yaratıcılığın her halini sonuna kadar kullanan bir tava kaplamasıdır. Tasarımı her mimaride değişebilmektedir. Örneğin bir evde kubbe mimarisi tekniği kullanılırken başka bir evde tonoz mimarisi kullanılabilir. Bu seçim ev sahibine ve evin yapısına bağlıdır. Evlere yapılan bu sistemin saymakla bitmeyecek kadar yararı bulunmaktadır. Bu sistem sadece tavanlara yapılan bir sistem değildir, eğer kişi isterse bu sitemi duvarlara da yaptırabilir. Sitemi dekoratif olarak kullanmakta yine kişiye kalmış durumdadır. Bu sistemin boyaya ihtiyacı yoktur, sizleri ne boya masrafına neden boyacı masrafına sokar. Sudan ve nemden kesinlikle etkilenmez, bu sayede yapıda bir çürüme vb. olay olmaz.

Gergi Tavan’ın bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar arasında temizlik gelmektedir. Temizliği oldukça kolay ve basittir.  Bu yapıyı temizlerken gereksiz yere zaman harcamamış olursunuz. Üzerine her türlü aydınlatma çeşidi konulabilmektedir böylece mekanın aydınlatılması daha kolay sağlanabilmektedir. Yapı oldukça hafiftir, binaya hiçbir şekilde ağırlık yapmaz.  Yapı esnektedir ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Yapının montajı oldukça kolay ve basittir. Uzman ekip montajı çok kısa bir süre içerisinde tamamlar ve yapıyı kullanıma hazır hale getirir.  Bunlar Gergi Tavan’ın bizlere sağlamış olduğu bazı kolaylıklardır. Sizlerde yapılarınızda bu sistemi kullanarak hem fazlalıklardan kurtulmuş olursunuz hem de cebinizi rahatlatmış olursunuz.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...