Dekor Nedir Faydaları Nelerdir. 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Dekor Nedir Faydaları Nelerdir.

Heryerin ve her şeyin güzel ve estetik görünmesinin isteyen insanoğlu buna evlerinin sahip olduğu görünümü değiştirerek başlamıştır. Hoşuna gitmeyen bir eşyayı, aleti kaldırtmış yerine yenisi koymuştur, yine hoşuna gitmezse yine değiştirmiştir. Kendisine uygun bir hale getirene kadar değişimler durmamıştır. Bu değişimlere dekorasyon veya dekor adını vermiştir. Her zamanda o değişimi sağlamaya çalışmıştır. Elinde ki olan veya olmayan tüm imkanları sağlayarak yaşadığı veya ileride yaşayacağı ortamı kullanışlı ve güzel hale getirmek için elinden geleni yapmıştır. Yapma amaçlarında birisi de sosyal bağlardır. Komşunda veya bir yakınında gördüğü bir aletin kendisinde de olması için elinden geleni yaptığı gibi aynı şeyi evi veya başka bir ortam içinde yapmaktadır, bu ortam büro, ofis veya şirketlerin odaları olabilir, dekorasyon için bir sınırlama yoktur.

Dikkat edilmesi gerek bir nokta ise kendimiz değilde başka birileri için yapmış olduğumuz dekorasyona ne kadar önem verdiğimizdir. 4 kişilik bir ailenin yaşadığı ortamı yapmış olduğumuz dekorasyonla 2 kişinin yaşayabileceği bir hale getirirsek o dekorasyon bizlere bir şey kazandırmazken aynı zamanda yaptığımız işe olan saygı ve güvenin de azalmasına neden olur. Dekorasyon bir ortamı yaşanılabilir hale getirmektir, yapılan değişikleri orada yaşayanların kabul etmesi biraz zaman alacaktır, burada da bir miktar sabır göstermek gerekmektedir. Beğenmediklerini ve hemen beğendiklerini düşünmek yanlış olur.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...