Boya Badana Hizmeti 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Boya Badana Hizmeti

 

Tıpkı iyi doktor, kötü doktoru ayırt edebildiğiniz gibi iyi boya badana ustası veya kötü boya badana ustasını da ayırt edebilmeniz mümkündür. Her işte olduğu gibi boya badana işinin de ustaları ve onların peşinden gelen asistanları vardır. ustamboyaci.com ekibi olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermenin onurunu yaşıyoruz. Evinize yeni dekorasyonlar, salonlara, mutfaklara veya yeni doğacak bebeğinize hazırladığınız çocuk odasına en güzel görünümler için uzun yıllardır sizlerin hizmetindeyiz. İş yerlerinizi, evlerinizi veya belirlemiş olduğunuz mekanınızı yalnızca 1 gün gibi kısa sürede bitirerek sizlerin kullanımına sunuyor ve işten önce herhangi bir ücret talep etmeyerek yaptığımız Boya badana, Asma tavan, Duvar Kâğıdı, Alçıpan, Bölme duvar, Parke, Fayans, Alçı sıva, Kartonpiyer gibi dilediğiniz hizmeti sizlerin kullanımına sunduktan sonra emeğimizin karşılığını alıyoruz.

Bulunduğumuz dönemde kendini bulunmaz Hint kumaşı zannederek en yüksek fiyatları talep eden boyacı ustası karşı çıkarak piyasanın gerisinde bir fiyat belirleyip en ekonomik fiyatlara en kaliteli hizmetleri sizlere kavuşturup karşılıklı güven ve mutluluk ortamını oluşturduğumuzu düşünüyor ve yıllardır işimizi bu iç rahatlığı ve huzuru ile yapıyoruz. Bizlere dinlenmek denen bir şey yok! Haftanın her günü iletişime geçebilir dilediğiniz mekâna dilediğiniz hizmeti sizlere sunmamız için karara varabilir ve bu amaçla bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Sizde kaliteli hizmete en ekonomik fiyatlara sahip olmak isterseniz Ustam Boyacı ekibi olarak sizlerle birlikte çalışmaktan onur duyarız.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...