Boya Badana Fiyatlandirmasini Nasil Yapariz. 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Boya Badana Fiyatlandirmasini Nasil Yapariz.

Boya badana günümüzde önemli bir ihtiyac haline gelmiştir bu sebebledirki. her ustanin fiyati(yövmiyesi) ayri olmaktadir boya yapilacak yerde çatlak çivi delikleri gibi tamir yapilacak yerler varsa doğal olarak işin süreside uzayacaktır. boya yapılırken kullanılacak ekipman ne kadar çoksa o kadar çok malzeme gideceği anlamına gelmektedir. ve en önemli hususlardan birtaneside kullanılacak boya malzemesinin kaliteli olmasıdır. kalitesiz bir marka boya her zaman soluk renkler ortaya çıkarmaktadır. verimi düşürmektedir günümüzde 500 tl yede ev boyuyan var 1000 tl’yede işte arada fark bu diyebiliriz boya sektöründe çok hile hurda dönmektedir. 300 400 tl ye boyattığınız evde ustanın kullandığı malzeme ne kadar kaliteli diye sorarsiniz. genelde bu tarz ustalar boyaya tavan boyası katarak maliyeti düşürmektedir. yada işin hakkını vermeyerek 1 kat boyayıp bırakmaktadırlar. bu sebebledirki boya yaptıracağınız zaman fazla para vermeden ucuz boyacıları tercih etmek yerine biraz daha cebinizden para çıkartarak kaliteli bir boyacı tutup dairenizi boyatabilirsiniz. bu sayede yepyeni tertemiz olmuş evinizde oturmanın keyfini çıkartabilirsiniz. aşağıda genel itibariyle  daire boyama fiyatlarına göz atabilirsiniz.

  • 3+1 1000 tl (malzemeli)
  • 2+1 700 tl (malzemeli)
  • 1+1 350tl(malzemeli)

Bir diğer hususta evin kaç m2 kare olmasıdır eyer ev 4+1 gibi büyükse boyanacak evde iş gücüde artacağı için maliyetide artmaktadır. eyerki eviniz 1+1 40 50 m2 kare ise yarım günde 1 usta boyayabilmektedir. günümüzde artık herkez boya yapabilmektedir nitekim eline fırça alan birçok insan boyacıyım diye piyasada gezip insanları mağdur edebilmektedir bu tarz insanlar genelde çok uygun fiyatlara ev boyarlar ve buda müşterinin işine gelir ama iş sonunda hertaraf boya lekesi olmasi kaçinilmazdir. iyi bir boyaci ustasi her zaman karti olur ve sürekli bu işi yapip yapmadiğini sormalisiniz. dairenizi boyatacaksınız anlaşırken şunada dikkat etmelisiniz çoğu usta ufak tefek çivi deliklerini yada kabarmış yerleri tamir etmeden boyayabilmektedir. fiyatta anlaşırken mutlaka bunada dikkat etmenizi tavsiye ederiz. bu yazımızda iyi bir boyacı nasıl tercih edilir boya fiyatları nasıl belirlenir gibi bilgiler verdik sizlere.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...