Duvar Kağıdı | Boyacı Ustası İzmir Alçı Sıva Asma Tavan Kartonpiyer Boya İşleri

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13


Ev sahiplerininin vazgeçilmez ve en maliyetsiz dekoru olan duvar kağıtları, binlerce çeşidi ile sizleri bekliyor İstediğiniz duvar kağıdını ekibimiz kağıdın yapıştırılacak zeminini uygun hale getirerek aynı gün içinde yapıştırıp teslim ediyor..

İzmir’de hizmet veren firmamız duvar kağıdı ekibimiz sektörde bulunduğumuz sene zarfında birçok ev ofis  restauran tarzı yerlerin duvar kağıdı işleri ni yapmış bulunmaktayız.

İzmir duvar kağıdı ekibi olarak belirtmiş olduğunuz işi istenilen zaman zarfında yapıyoruz. duvar kağıdı tecrübe gerektiren bir iştir bilgisizce yapılan duvar işlerde daha sonradan kendini salma ve çirkin bir görüntü oluşturmaktadır olarak size bu tür durumların yaşanmaması sözü veriyoruz.

Aşağıdaki duvar kağıdı örneklerimize bakabilir ve bizimle iletişime geçerek sizde duvar kağıdı uygulamanızı profesyonel ellere bırakabilirsiniz..


Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...