Boya Yaparken Neler Gereklidir? 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Boya Yaparken Neler Gereklidir?

Ev dekorasyonu ve dizaynına meraklı olanların hem sağlık açısından hem de görsel açıdan sıklıkla yaptığı ev boyama işlemi yaşam alanlarınıza ferahlık ve farklılık katmaktadır. Boyama için profesyonellerle çalışmak en doğrusudur; ancak boya işinde iyi olanlar gerekli malzemeleri temin ettikten sonra pekala ev boyama yapabilirler. Boyama hem çok keyifli bir iştir hem de yenilik ve canlılık getirir; ancak gerekli malzemelere sahip olunmazsa ev boyamak son derece zor, zahmetli ve etrafı kirleten bir işlemdir.  Peki, boya yaparken ihtiyacımız olan malzemeler nelerdir ve nerelerden temin edilebilir?

Boya Yaparken Neler Gereklidir?

  • Boyama yaparken en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden birisi kapatma için ambalaj malzemesidir. Naylon, muşamba ve bant ile kolayca yapılabilen kapatma işlemi eşyalarınızı ve zemininizi akan ve sıçrayan boyalardan kurtaracaktır.
  • Daha sonra ihtiyaç duyulan malzeme boyanın türüne uygun bir rulo ve fırçadır. Yapacağınız boyanın türüne göre bu fırça ve ruloları boya malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsiniz.
  • Kalorifer boruları ve kapı arkaları gibi incelikli boyama işlemi gerektiren yerler için de küçük ve fırça izi bırakmayacak bir fırça alabilirsiniz.
  • Boyayı inceltmek için inceltici ve boyayı karıştırma için karıştırıcı da alırsanız artık boya yapabilirsiniz.
  • Boyama yaparken boyanızın ne kadar inceltileceğine ve kapatıcı bir astar boyasına ihtiyaç duyup duymayacağınıza karar vererek boya için gerekli malzemeler satan yerlerden temin edebilirisiniz.

 

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...