DEKORASYONDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

DEKORASYONDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR

İnsanoğlunun bir yeri güzel ve gösterişli hale getirme çabaları günümüzde dekorasyon ismini almış durumdadır. Bir bölgeyi eskisinden daha şık ve kullanışlı yapmak için uğraşan birde iş kolu bulunmaktadır. İnsanlar kendi evlerinin diğerlerinden güzel gözükmesini istemektedir ve buna da tonla para dökmektedir. Bu kadar uğraş ve para harcadıktan sonra istenilen şeye ulaşılamaması gibi bir sorunla karşılaşmamak için ne gereklidir, yapılacak olan boyacı ustasın’da dikkatli olunması gereken hususlar nelerdir? Evime dekorasyon yaptırırken nelere dikkat etmeliyim diye soracak olursanız cevaplarını aşağıdabulabilirsiniz

  1. Aksesuarların Seçimi

Dekore edilen bir bölgede, vazonu, masanın, tabloların nasıl kullanılacağına çok iyi kara verilmelidir. İlerleyen zamanlarda yerlerini değiştirmek oldukça zor olabilir.

 

  1. Renk Seçimleri

Yapılan dekorasyonla ilgili olacak renkler seçilmelidir. Örneğin duvarların rengi kırmızı iken mobilya takımının yeşil veya çok daha değişik bir renkte olması uyumsuzluk yaratacaktır. Tüm bu sorunları yaşamamak için gerekli renk seçimi çok iyi yapılmalıdır.

 

  1. Yapılan Dekorasyonda Uyum

Bir bölge değiştirildiğinde yerine getirilen eşyaların uyumlu olması gerekmektedir. Kullanılan masa eğer alanı daraltıyor veya bir yerlere ulaşımı engelliyorsa o masanın kullanılmaması daha iyi seçim olacaktır, televizyon için ayrılan alan da çok büyükse eşyalar o alanı kapatmaya yetmiyorsa, başka bir televizyon seçimi gerekli olacaktır.

 

Bunlar bir dekorasyon işleminde atlamaması gereken başlıca etmenledir.

 

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...