Asma Tavan Nasıl Yapılır? 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Asma Tavan Nasıl Yapılır?

Asma tavan sıklıkla ofis , büro ve alışveriş merkezi gibi toplu yaşam alanlarında estetik görünümü zenginleştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda asma tavanlar tesisat boruları gibi görülmesi istenmeyen kötü görüntüye sebep olan malzemelerin kapatılması için de sıklıkla kullanılmaktadır.

Asma tavan uygulaması kolay ve kısa sürede tamamlanabilmektedir. Asma tavan uygulaması kabaca tabiriyle mevcut tavanın altına yeni bir tavan yapısının oluşturulmasına denir. Asma tavan uygulamasına başlamadan önce ilk olarak tavanın ölçüsü alınmalıdır. Tavanda herhangi bir yamukluk varsa asma tavan ile bu yamuklupğun düzeltilmesi gerekmektedir. Bu yüzden ölçü alma aşaması oldukça önemlidir. Asma tavan mevcut tavana oturtulan demir materyallerin üzeine yerleştirilerek uygulanır. Bu yüzden alınan ölçüler doğrultusunda ilk olarak demir materyaller tavana uygulanır. Demir materyaller tavana uygulandıktan sonra ölçülere göre kesilmiş olan asma tavan levhaları tavana yerleştirilir. Köşerlerine derz bandı ve alçı uygulaması yapılarak levhalar yerine sabitlenir. Daha sonra asma tavana eğer uygulanacaksa boya ve şekillendirme işlemleri yapılır. Asma tavan uygulaması bu şekilde tamamlanmış olur.

Asma tavan uygulamasında çalışılacak olan usta ya da firma çok önemlidir. En ufak bir hata da asma tavanın yanlış yapılmasından kaynaklı olarak dayanıklılıkta bir sorun ortaya çıkabilir. Asma tavan yere düşebilir ya da aldığı darbeler sonucu tekrar yapılmak zorunda kalabilir. Asma tavan uygulaması kullanışlı ve estetik açıdan güzel görüntüsü açısından sık tercih edilmesine karşın iyi bir ustayla çalışılmadığı sürece iyi bir verim alınması imkansız olmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...