Boya'da Dikkat Edilmesi Gerekenler. 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Boya’da Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Son zamanlarda boyacılık sektöründe ustalar dışında bir çok kendini boyacı zanneden insanlar tarafından istila edilmiş durumda. “Ne iş olsa yaparım” diyen birçok kişi kendini 1 hafta sonra boya badana ustası zannetmekte. Sizlerde usta sertifikalı, kaliteli, güvenilir ve piyasada kendini boyacı badana ustası diye tanıtarak yüksek ücretler alan insanlara karşı yalnızca emeğinin karşılığını alan izmirboyadekorasyon.com ile tanışabilirsiniz. Evinize en güzel dekorasyonları, en şık süslemeleri veya kartonpiyer, badana işlerini Dyo, Polisan, Filli Boya, Marshall gibi en kaliteli boyalar ile evinizin boya işlerini, eksiklerini veya fazlalıklarını tamir etmek için buradayız. Yeni aldığınız bir ev, sıkıldığınız bir iç tasarım veya birkaç dokunuş ile daha güzel görüneceğine inandığınız bir oda gibi mekanlarınıza en kısa sürede en güzel estetik yönleri vererek daha ilgi çekici ve daha güzel bir hale getirdiğimize inanıyor ve uzun yıllardır işimizi severek yapıyor, siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Piyasada ki en iyi malzemeleri kullanarak sizlerin ve ailenizin uzun yıllar bıkmadan usanmadan kullanabileceğiniz iç ve dış mekân tasarımlarına ulaşabilmek yalnızca bir telefon kadar uzağınızda. Sadece boya badana mı, Tabii ki hayır! Alçı Sıva, Asma Tavan Kartonpiyer, Duvar Kâğıdı, Parke ve Fayans gibi işlerinizde de biz varız! Alanında ustalaşmış tecrübeli işçilerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermenin huzuru içerisindeyiz. Sizde 0555 399 96 13 numaralı cep telefonumuzdan bizlere ulaşarak kaliteli hizmetin farkını anlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...