Siyah Renk İle Boya Badana Yapılmış En İyi Daireler

Siyah renk ve kullanımı genel olarak ülkemizde pek de yaygın değildir. Fakat gerçekten iyi kullanıldığında fark yaratan farklı bir ev dekorasyonu oluşturabilen bir renktir. Biz de Boyacım Gelsin olarak bu rengin güzel kullanıldığı 10 evi sizler için derledik. Boya badana yapılan evler arasından derlediğimiz bu içeriğimizi iyi bir şekilde inceleyerek siz de kendi eviniz hakkında fikir alabilir, evinizin atmosferini farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Boya badana yaptırmadan önce renk seçmek çok önemlidir. Bu renk seçimi sırasında birçok araştırma yapmak ise işin doğasında vardır. İşte buradaki araştırmaları düzgün bir şekilde gerçekleştirmek evinizi güzelleştirecek yegane etmenlerden biridir. Yukarıdaki örneklere bir kez daha göz attığınızda evin tüm atmosferini nasıl değiştirdiğini ve nasıl güzelleştirdiğine net bir şekilde şahit olabilirsiniz. Duvarların yapısından evdeki mobilyaların duruşuna kadar burada birçok etmenin tam manası ile gerçekleştirildiğine burada net bir biçimde şahit olabilirsiniz.

Siyah Renk ile Uyumlu Renkler

Siyah renk ile tüm renkler uyumlu değildir. Bunun için örnekleri incelemek buna göre hareket etmek gerekecektir. Siyah renk ile birlikte sarı renk iyi bir uyum içerisindeyken kırmızı ile birlikte siyahı kullanmak bazen boğucu olabilir. Burada doğru oranda kullanmak etkili bir çözüm olacaktır. Siyah ile birlikte kullanılan beyaz renk iyi bir kontrast yakalayarak sürece doğrudan iyi bir katkı yapacaktır. Özellikle beyaz ile siyahın harmanlanması aynı duvarda desenli bir şekilde kullanılması fark yaratabilir. Siyahın bizim üzerimizde bıraktığı o şık etkiyi ise mavinin tonları ile birleştirdiğimizde ise güzel bir evde yaşamamız çok daha kolaylaşacaktır. Biz de size Boyacım Gelsin olarak birkaç renk örneği sunmak istiyoruz. İşte siyah renk ile uyumlu renkler derlemesi:

Bu yazımızda size siyah rengi enine boyuna anlatmaya özen gösterdik. Özellikle rengin genel kullanımını ve uyumlu olduğu renkleri anlatmaya gayret ettik. Örnekler ile size ilham vermeye ve bir o kadar da sizin evinizin aynı ölçüde güzel olmasını sağlamaya çalıştık. Siz de boya badana konusunda merak ettikleriniz varsa bize dilediğiniz an rahatlıkla ulaşabilirsiniz.