Sıva Nedir? 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Sıva Nedir?

Sıva, yapılarda yaygın olarak kullanılan malzemeler arasında yer almaktadır. Sıvanın özellikle kullanım amacı iç veya dış yüzeylerini güzel görünmesini yanı sıra pek çok farklı faydasızın olmasıdır. Hazırlanacak olan harç ile kolayca duvara uygulanacak olan sıva nedir ve ne için kullanılır? Diye düşünenler yapılacak olan uygulama sonrasında özellikle tuğladan yapılmış olan yapıların kaba ve girintili çıkıntılı olan duvar kısımlarının tamamen pürüzsüz hale getirilmesi konusunda etkili olduğunu bilmeleri gerekir.

Yapılan uygulama işlemi sırasında özellikle tercih edilecek olan sıva çeşitleri değiştiğinden bu konuda ustalar tarafından talep edilmiş olan şekilde hazırlanacak olan malzeme uygulanarak istenildiği gibi kaliteli sonuçlar elde edilebilir. Hazırlanan sıvanın sertliğini ve özelliğine göre yapılacak olan uygulama sonrasında su tutmayan sıvalar, normal sıvalar, suyu yalıdan sıvalar ve ses emen sıvalar gibi farklı özelliklere sahip olan çeşitleri ile uygulama yapılabilir. Her çeşit farklı özellikleri barındırdığından bu şekilde kullanım alanlarının daha kullanışlı hale getirilmesi konusunda etkili olmaktadır.

Sıvanın Faydaları Nelerdir?

Sıvanın kullanılması sayesinde alanda sağlamış olduğu farklı etkiler bulunmaktadır. Özellikle sıvanın faydaları arasında yer alan şu etkiler kullanımı sonucunda kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

  • Yapılarda iç veya dış yüzeylerini pürüzsüz hale getirilmesini sağlamaktadır.
  • Ses yalıtımı sağlanması konusunda etkili olmaktadır.
  • Suyun yaratılması için etkili bir seçenek olmaktadır.
  • Duvardaki nem miktarının ayarlanması konusunda etkili olmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...