PARKE NEDİR? 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

PARKE NEDİR?

Yer döşemelerinde kullanılan oldukça yaygın bir araçtır.  Malzemenin doğal olması ve kolay bir şekilde temizlenmesi kullanım oranını oldukça artırmaktadır. Ekonomik nedenler ve doğa için çalışan kuruluşlar yüzünden, masif ahşap parke yerine insanlar lamine parke ve laminant parke kullanmaktadır.

Masif Parke Nedir?

Masif parke daha pahalıdır ve yapımında daha fazla iş gücü istemektedir.  Yapımında kullanılan ahşaba bir müdahale de bulunulmayan ve her zaman doğal yapısı korunan ahşap türüdür. Bu parkenin yeri sınırsız şekilde değiştirebilir, her zaman ilk günkü görüntüsünü korur. Çevre dostudur, doğaya bir zararı olmaz. Sıcaktır, sizlerin yakıt için ödediği masrafları azaltır. Sağlıklıdır, herhangi bir kimyasal madde bulundurmaz.

Lamine Paker Nedir?

Diğer parke türüne göre maliyeti ve iş gücü daha yüksek olan parkedir. Lamine parke üç kat olarak üretilir ve kullanıma sunulur. Parkenin alt katmanlarında ya kontrplak ya da düşük değerli olan ağaçlar kullanılmaktadır. Ağacın kendisi üst katta yer almaktadır. Maliyetinin yüksek olmasının nedeni ise bu parkenin üretiminde kullanılan teknolojinin daha yüksek olmasıdır.

Laminant Parke Nedir?

Reçine çözeltilerinin enjekte edildiği kağıtların, yüksek sıcaklıkta ki pres makinaları tarafından basınç altına alınıp sıkıştırılmasıyla elde edilen parke türüdür. Ülkemizde en yaygın olan ve en çok kullanılan parke türüdür. Bu parke türü, darbelere, sigara izmaritlerine, çizilmeye, aşınmaya ve ultraviyole ışınlara dayanıklıdır. Her yerde kullanıma son derece de uygundur.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...