BOYA İÇİN GEREKLİ OLAN MALZEMLER 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

BOYA İÇİN GEREKLİ OLAN MALZEMLER

Boya yapmak kimileri için oldukça basit bir iş olsa da kimileri bu işi yaparken oldukça zorlanmaktadır. Eğer sizde kendi evinize boya yapmak istiyor, ancak hangi malzemelerin kullanıldığını bilmiyorsanız, bu yazı sonunda malzemeler için elinizde hazır bir liste bulunacak, bundan emin olabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz ise bu işi ustasına yaptırmanızdır.

-Boya

Duvarların yapıları ve yapımında kullanılan malzemeler farklı olmaktadır, doğal olarak ta bu duvarlar için kullanılacak olan boyalarda farklı olmaktadır. Mat, Solvent, Yağlı, Plastik vb. türlere ayrılmaktadır. Bu boya türlerinden kendimize uygun olanı alarak başlıyoruz.

-Fırçalar

Bizlerin en büyük yardımcısı fırçalar olacaktır. Ortalama olarak 3 veya 4 numara bir fırça ile işlerimizi kolayca halledebiliriz.

-Ispatula

Boya işlemine başlamadan önce duvarlarda ki kalıntıların temizlenmesi açısından önemlidir.

-Rulo

Boya yaparken fırça ile ulaşamadığımız veya fırçanın boyayamadığı alanları boyamakta kullanmak için gereklidir.

-Boş Kova

Boyaları boşaltmak için gereklidir, ayrıca rulo veya fırça ile boyayı yine bu kovadan alacağız.

-Zımpara

Taşan alanların fazlalıklarını almak için gereklidir.

-Gazete, Branda

Boya sırasında yerlere boya dökülmesini ve zeminin kirlenmesini engellemek için gereklidir.

-Tiner

Boyayı inceltmede kullanmak için gereklidir.

-Koruyucu Maske

Eğer bölgeye solvent bazlı boya uygulanılıyorsa kesinlikle koruyucu bir maddenin kullanılması gerekmektedir. Bu boya dışarıya ağır koku yaydığı için rahatsız olma olasılığınız oldukça yüksek.

Bunlar bir boya işlemi sırasında kullanılan ana malzemelerdir. Sizlerde bunları edinerek boya yapmaya başlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...