Villa Dekorasyonu 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Villa Dekorasyonu

Özel bir zevk ve incelikli bir dekorasyon bilgisi gerektiren villa dekorasyonu sıradan bir evin dekorasyonundan çok farklıdır. Bu nedenle villa dekorasyonu yapılırken oranın bir apartman dairesi ya da sıradan bir ev olmadığına dikkat edilmelidir.
Şehir dışında, bahçeli ve müstakil olan, son derece gösterişli olan villaların dekorasyonu için çok geniş çapta araştırma yapmak veya bu işin uzmanlarından yardım almak gerekir. Peki, villa dekorasyonunda nelere dikkat edilmelidir ve villa dekorasyonunda olması gereken ögeler nelerdir, birlikte inceleyelim:
Villa Dekorasyonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?
• Villa dekorasyonunun normal bir ev dekorasyonundan farklı olduğu bilinmelidir.
• Villa dekorasyonunda önemli bir yeri olan aynalar mümkün olduğu kara karşılıklı konulmalıdır ve mekanın algısı üzerinde olumlu etki yaratmalıdır.
• Klasik çizgilere ağırlık vermektense daha avangart veya daha doğal, sade, modern çizgilere sahip mobilyalar seçilmeli, canlılık ve enerjik görünüm motifler ve dekoratif objeler, duvar renkleri gibi seçeneklerle yapılmalıdır.
• Villa dekorasyonunda aydınlatmalar önemlidir, mum ve spot lambalarla, lambaderler ile aydınlatacağınız villanız çok şık görünecektir.
• Villa dekorasyonunda bir diğer önemli konu ise zemin de duvarların rengidir. Mekanın geniş olması gibi bir amaç olmayacağı için villaların zemin ve duvar renklerinde koyu renkler seçilmesinde bir sakınca yoktur. Eğer mobilyalarınız ve aksesuarlarınızla uyum içindeyse pekala koyu renk zemin ve duvarlar seçebilirsiniz.

diğer makalemizde Doğru Tadilat Firması Nasıl Seçilir? hakkında bilgi verdik.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...