Tavan Kaplama Nasıl Yapılır? 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Tavan Kaplama Nasıl Yapılır?

Dekorasyon çalışmalarında özellikle taban kısmında tercih edilecek olan kaplama işlemleri aynı zamanda alanın daha kullanışlı hale gelmesini sağlamaktadır. Farklı malzeme seçenekleriyle yapılacak olan tavan kaplama işlemi özellikle uygun maliyetle işlem yapılmasını sağladığından tercih edilmektedir. Isı tasarrufu sağlamak veya neme karşı önlem almak amacıyla kullanılabilir. Yapılacak olan uygulama profesyonel kişiler tarafından gerekli ölçüleri alınarak bu şekilde malzemenin tek tek tavana uygulanması ile yapılmaktadır.

Uygulamayı yapı sahipleri kendileri yapmak istediklerin de bunun için özellikle kaplama malzemesinin dokuz ayrı bölgesine silikon veya yapıştırmak için gerekli olan malzemeyi uygulayarak tavana sırası ile uygulamaları gerekir. Malzemenin tam anlamıyla yapılabilmesi için el ile bastırılması ve bu şekilde tek tek bütün malzemenin tavana uygulanması ile işlem tamamlanır. Uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi özellikle parçaların aynı süreyle uyum sağlayacak şekilde uygulanmasıdır. Bu sayede daha güzel ve hoş bir görüntü edebileceği gibi istenilen kalitede sonuca ulaşılabilir.

Stropiyer İle Tavan Kaplama

Özellikle çok fazla nem alan alanlarda neme karşı korunmak amacıyla tavana uygulanacak olan stropiyer tavan kaplama malzeme neme karşı alanın korunmasını sağlamaktadır. Malzeme aynı zamanda ısı yalıtımı sağladığından özellikle mutfak, banyo ve kullanım alanlarının tamamında uygulanabilir. Kolay uygulanabilir olması tercih edilmesinin sebepleri arasında yer almaktadır. Kare şeklinde hazırlanmış olan her parça tavana yan yana uygulanarak alanın tamamı kaplandıktan sonra işlem tamamlanmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...