Söve Nedir Stropiyer Nedir Modelleri ve Fiyatları 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Söve Nedir Stropiyer Nedir Modelleri ve Fiyatları

Söve Nedir?

Söve, kapı kenarlarına koyulan dekoratif ürünlere denir. Söve ile stropiyer kavramlarının birbiri ile aynı şekilde algılanmasının nedeni ise genel kanı olarak sövenin tüm duvar kenarı, kapı kenarı süs olarak bilinmesinden kaynaklanmaktadır

Kartonpiyer Nedir?

Stropiyer, kartonpiyer olarak bilinen duvar başı dekoratif ürününün bir alternatifidir. Hafif olmasından ve kolay uygulanmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Stropiyer Modelleri

Stropiyer modelleri sınırsız sayıda çıkartılabilir. Yapılması ve uygulanması son derece kolay olan bu dekoratif ürün için evlerimizin her köşesini süslediğini rahatlıkla söylebiliriz. Stropiyer düşmez, deforme olmaz ve sararmaz. Banyoya da çok kolay biçimde uygulanabilmektedir. Stropiyer aynı zamanda su bazlı boyalar ile boyanabilir. Her zemine kolayca uygulanabilen bu ürünün modellerini sizlere sunmaya şimdi başlayabiliriz. İşte Boyacım Gelsin olarak derlediğimiz stropiyer modelleri:

Stropiyer Fiyatları

Fiyat noktasında elbette markadan markaya ve modele göre farklılıklar olmaktadır. Fakat genel olarak fiyatları belli aralıklar ile size belirtmemiz mümkün. İstediğimiz, arzuladığımız stropiyer fiyatları ile birlikte hayallerinizdeki eve kavuşmanız için size yardımcı olmaya çalışacağız. Stopiyer genel olarak 50 cm olarak satılmaktadır. Fiyatları ile 7 lira ile 25 lira arasında değişmektedir. Burada model birincil fiyat değiştirme faktörü olarak göze çarpmaktadır.

Bu yazımızda size söve ve stropiyer ile alakalı bilgiler sunmaya çalıştık. Umarız aradığınız cevapları bu içeriğimizde bulabilmişsinizdir. Evinizin daha iyi bir yer haline gelmesi için size yardımcı olmaya devam edeceğiz. Bu yazımızı beğendiyseniz bir önceki yazımız, demir nasıl boyanır başlıklı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...