Söve Nedir Stropiyer Nedir Modelleri ve Fiyatları

Söve Nedir?

Söve, kapı kenarlarına koyulan dekoratif ürünlere denir. Söve ile stropiyer kavramlarının birbiri ile aynı şekilde algılanmasının nedeni ise genel kanı olarak sövenin tüm duvar kenarı, kapı kenarı süs olarak bilinmesinden kaynaklanmaktadır

Kartonpiyer Nedir?

Stropiyer, kartonpiyer olarak bilinen duvar başı dekoratif ürününün bir alternatifidir. Hafif olmasından ve kolay uygulanmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Stropiyer Modelleri

Stropiyer modelleri sınırsız sayıda çıkartılabilir. Yapılması ve uygulanması son derece kolay olan bu dekoratif ürün için evlerimizin her köşesini süslediğini rahatlıkla söylebiliriz. Stropiyer düşmez, deforme olmaz ve sararmaz. Banyoya da çok kolay biçimde uygulanabilmektedir. Stropiyer aynı zamanda su bazlı boyalar ile boyanabilir. Her zemine kolayca uygulanabilen bu ürünün modellerini sizlere sunmaya şimdi başlayabiliriz. İşte Boyacım Gelsin olarak derlediğimiz stropiyer modelleri:

Stropiyer Fiyatları

Fiyat noktasında elbette markadan markaya ve modele göre farklılıklar olmaktadır. Fakat genel olarak fiyatları belli aralıklar ile size belirtmemiz mümkün. İstediğimiz, arzuladığımız stropiyer fiyatları ile birlikte hayallerinizdeki eve kavuşmanız için size yardımcı olmaya çalışacağız. Stopiyer genel olarak 50 cm olarak satılmaktadır. Fiyatları ile 7 lira ile 25 lira arasında değişmektedir. Burada model birincil fiyat değiştirme faktörü olarak göze çarpmaktadır.

Bu yazımızda size söve ve stropiyer ile alakalı bilgiler sunmaya çalıştık. Umarız aradığınız cevapları bu içeriğimizde bulabilmişsinizdir. Evinizin daha iyi bir yer haline gelmesi için size yardımcı olmaya devam edeceğiz. Bu yazımızı beğendiyseniz bir önceki yazımız, demir nasıl boyanır başlıklı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.