Rutubet Önleyici ve Giderici Boya ile Nem Sorunu Çözümü 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Rutubet Önleyici ve Giderici Boya ile Nem Sorunu Çözümü

Rutubet evimizdeki nemin duvarlarımıza yansıması olarak tanımlanabilir. Evimizin yeterli hava almaması, yemek pişirdiğimizdeki buharın yeterince dışarıya aktarılamaması gibi faktörler rutubet, nem sorunu ile bizi baş başa bırakır. Bu faktörlerin tam olarak giderilmemesi durumunda ise ciddi sağlık sorunları bizi beklemektedir. Özellikle solunum yolu rahatsızlıkları olanların rutubet sorununa dikkatle eğilmeleri gerekmektedir. Bakteriler ile oluşan bu nem sorunu için küf rahatsızlıkları ön plana gelmektedir.

Yaşadığımız evlerin nem oranı normal şartlarda %55 oranında kalmalıdır. Fakat bazı sorunların baş göstermesi ile birlikte nem oranı yükselir ve duvarlarımızda rutubet sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu noktada duvarlarımızın hem rengi kötüleşmekte hem de sağlımız için olumsuz sonuçlar ortaya çıkacak bir durum ortaya çıkabilmektedir. Uyku rahatsızlığı çekenlerin bir kısmının nedeni de bu rutubet olabilir. Bu sebeple nem sorunu şeklinde baş gösteren bu tür çalışmaların giderilmesi son derece önemlidir. Burada iyi bir şekilde boya badana yapmak, boya badana uygulamalarını detaylı bir şekilde uygulamak sorunları çözebilecek çalışmalar arasında yer almaktadır.

Resimde görülen duvarların yoğun bir şekilde rutubete maruz kaldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu durum evde yaşayanlar için yorgun hissetme sorununu da beraberinde getirmektedir.

Rutubet Giderici Boya Nasıl Yapılır?

Rutubet gidermek başlı başına boya badana gerektirir. Boya badana faaliyetlerinin tam olarak yapılması, rutubeti giderdiği gibi evinizin de yenilenmesine ön ayak olur. Burada rutubeti tam olarak gidermenin yolu kesinlikle boya badana yaptırmaktan geçer. Rutubet giderici boya için de su bazlı boyaların kullanılması çok daha uygun olacaktır. Burada boya badana renkleri anlamında birçok açıdan inceleme yapıp size en uygun markayı seçebilirsiniz.

Bazı durumlarda tesisat sorunları da rutubet ile bizi karşı karşıya bırakabilir. Burada yapılması gereken tesisatı tam anlamı ile tamir edip daha sonra ev boyama işlemine geçmektedir. Dikkat edilmesi gereken konuların başında boruların eskiliği ve sızıntıların kaynağının bulunması son derece önemlidir.

 

Bu resimde rutubetin sadece duvara değil ev eşyalarına da zarar verebileceğini rahatlıkla görebilirsiniz. Burada bakterilerin eve yayılmasının önüne geçilmesi için devamlı bölgeler temiz tutulmalıdır. Bu noktada tavan boyama işleminin tam manası ile yapılması, yalıtım görevi görerek rutubet önleyici etki yapmaktadır.

Bir evi güzelleştirmenin en önemli yollarından biri bünyesindeki sorunları tam anlamı ile çözmekten geçer. Eğer sorunlar iyi bir şekilde çözülürse ev doğal olarak güzelleşmiş olacaktır. Siz de rutubet ve nem sorunu yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, boya badana ile sorunlarınıza çözüm getirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...