İzmir Gergi Tavan Ustası Gergi Tavan Firması

İzmir gergi tavan sistemleri ve aydınlatma teknolojileri; İzmir Deniziyle, boyozuyla, kumrusuyla. Türkiye’nin en güzel, en cana yakın, en sıcak illerinden biri İzmir Biz GT Gergi Tavan Yapı Dekorasyon Firması ve Gergi Tavan Ustası İzmirin tüm bölgesine en güzel en şık görsel tasarım hizmeti vermekteyiz.

İzmir Gergi Tavancısı Gergi Tavancılar İzmir

Asma tavan yapısı, ince bir film veya özel bir çerçeveye (baget) gerilmiş bir bezdir. Kalıp tavana veya taban çevre duvarına sabitlenir ve bağlama yöntemine bağlı olarak görünür veya gizli olabilir. Ortaya çıkan tavan düzlemi mükemmel pürüzsüz ve homojen olup katı bir tavan görünümündedir.
Polivinil klorür film (PVC) veya polyester kumaştan yapılmış olan her iki durumda da çerçeve PVC’den yapılmıştır ancak filmin kendisinden veya alüminyumdan daha katıdır. Suya ve yüksek nem tavanlarına tamamen kayıtsızdır, bu nedenle herhangi bir kısıtlama olmaksızın ıslak alanlara monte edilir. Yukarıdaki filmden sızıntı olması durumunda gevşeklik gösterir ve büyük bir kabarcık oluşturur.

Üreticiye göre, malzeme İzmir Gergi Tavan Ustaları tavan firması tarafından gerçekleştirilen aynı pratik testleri 100 l / sq m yüküne dayanabiliyor ve bu tür bir acil boşaltma durumunda 130 l / sq m’ye kadar daha iyi sonuçlar verdi (Tavan dahili ışıkla donatılmışsa) delikli lambaya sahip olabilir veya köşelerden biri için ayrılabilir. İkinci durumda kesinlikle bir uzman çağırmanız gerekir. Kurutulmuş tabaka ısıtılır, ardından tavan gerginliği tamamen geri kazandırır.
Bunları bilmenizde fayda olacağından sizlerle paylaşmak istedim. PVC filmin olmaması – 0 ° C’nin altındaki sıcaklıklarda don oluşmaması, malzeme sertleşir ve kırılgan olur, ancak yalnızca sıcaklık 40 ° C’nin altında olduğunda parçalanmaya başlar. Asma tavanı bir ülkeye kurduysanız, Kalıcı bir kış ısıtması olmaksızın evde sakının, dikkatli olun: Kapıyı çarpmamaya çalışın ve oda sıcak olduğu sürece keskin nesnelerin yüzeyine dokunmayın, aksi takdirde tavan çökecektir.
Germe tavan yüzlerce farklı renk ve dokudan mat, lake tasarımıyla neredeyse her şekli kemerli, köşeli, konik vb. Bir yüzey oluşturmanıza olanak tanır. Herhangi bir açıyla veya Farklı düzlemlerde. Bir düzlemden diğerine keskin ve düzgün geçişler. Odadaki yüksek nem, alçıpan veya mineral fiber tahta gibi tavan malzemelerinin yok edilmesinde ana suçludur. Su geçirmez film sayesinde yoğunlaşma ve kalıp oluşumu önlenir.
Daha detaylı bilgi almak için İzmir Gergi Tavan Yapan Ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz Tecrübeli ekibimizle sizlere her konuda destek ve yardımcı olmaktayız.

Diğer makalemizde Gergi Tavan Fiyatlarından Bahsettik Göz Atabilirsiniz.

Gergi Tavan Fiyatları