Ev Daire Boyama Ustası Boya Badana Fiyatları

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Ev Daire Boyama Ustası Boya Badana Fiyatları

İzmir genelinde hizmet veren toplam 2 ekibimizle İzmir  geneli boya yapmaktayız.

AVANTAJLARIMIZ

* Profesyonel ekip olarak çalışırız

* En kaliteli malzemeler kullanırız

* Eşyalarınızı toplar örter,zeminleri koruruz

* 5 usta ile çalışırız

* Evinizi 1 günde evinizi boyarız (Kurumaması durumunda 2 gün)

* Söz verdğimiz gün mutlaka geliriz

* Temiz çalışırız

* Söz verdiğimiz gibi teslim ederiz.

 

izmir boyacı ustası Boyacılık hizmeti için fiyatlandırmalar firmaların yaptığı hizmete veya ek iş olarak boyacı olan vatandaşlarımızın verdiği fiyatlandırmalar zaman zaman aralarında çok farklı fiyatlar çıkabiliyor.Örnek vermek gerekirse 3+1 dairenin boyama için 500 lirada söyleyen olacaktır 2000 tl teklif eden de olacaktır. Burada önemli olan boyacılık konusunda uzman boyacılık işine yıllarını vermiş kaliteden ödün vermeyen boyacı ustalarla iş yapmaktır.

 

İzmir boya badana ustası olarak Biz 20 yılı aşkın süre boyacılık ve diğer dekorasyon faliyetlerinde bulunmaktayız En uygun fiyatlara 1. sınıf boyacılık hizmetini yapmaktayız. Piyasada ucuz boyacı diye kendilerini tanıtan aslında ek iş olarak yapan birçok insan bulunmakta fiyat olarak 200-300 tl ucuz olabilir ama boya işçiliğinden sonra 300 liralık temizlik işi size kalabilir veya çıkartamadğınız lekeler kalabilir.

İzmir boyacı firması boya ve badana ustaları  olarak sadece boya sonrası temizlik değil boyama işleminden önce alçı tamirlerinin yapılması boyama sırasında rulo ile duvara yayılması üst ve alt kestirmelerinin hassasiyetle yapılması gerekmektedir.Aksi taktirde yapılan hataları düzeltmek için daha fazla para harcayabilirsiniz.

diğer makalenizde evinizi boyatırken kaliteli markalardan bahsettik okuyabilirsiniz.

Evimizi Boyatmak İçin Kaliteli Boya Markasını Nasıl Seçmeliyiz?

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...