Ev Daire Boyama Ustası Boya Badana Fiyatları

İzmir genelinde hizmet veren toplam 2 ekibimizle İzmir  geneli boya yapmaktayız.

AVANTAJLARIMIZ

* Profesyonel ekip olarak çalışırız

* En kaliteli malzemeler kullanırız

* Eşyalarınızı toplar örter,zeminleri koruruz

* 5 usta ile çalışırız

* Evinizi 1 günde evinizi boyarız (Kurumaması durumunda 2 gün)

* Söz verdğimiz gün mutlaka geliriz

* Temiz çalışırız

* Söz verdiğimiz gibi teslim ederiz.

 

izmir boyacı ustası Boyacılık hizmeti için fiyatlandırmalar firmaların yaptığı hizmete veya ek iş olarak boyacı olan vatandaşlarımızın verdiği fiyatlandırmalar zaman zaman aralarında çok farklı fiyatlar çıkabiliyor.Örnek vermek gerekirse 3+1 dairenin boyama için 500 lirada söyleyen olacaktır 2000 tl teklif eden de olacaktır. Burada önemli olan boyacılık konusunda uzman boyacılık işine yıllarını vermiş kaliteden ödün vermeyen boyacı ustalarla iş yapmaktır.

 

İzmir boya badana ustası olarak Biz 20 yılı aşkın süre boyacılık ve diğer dekorasyon faliyetlerinde bulunmaktayız En uygun fiyatlara 1. sınıf boyacılık hizmetini yapmaktayız. Piyasada ucuz boyacı diye kendilerini tanıtan aslında ek iş olarak yapan birçok insan bulunmakta fiyat olarak 200-300 tl ucuz olabilir ama boya işçiliğinden sonra 300 liralık temizlik işi size kalabilir veya çıkartamadğınız lekeler kalabilir.

İzmir boyacı firması boya ve badana ustaları  olarak sadece boya sonrası temizlik değil boyama işleminden önce alçı tamirlerinin yapılması boyama sırasında rulo ile duvara yayılması üst ve alt kestirmelerinin hassasiyetle yapılması gerekmektedir.Aksi taktirde yapılan hataları düzeltmek için daha fazla para harcayabilirsiniz.

diğer makalenizde evinizi boyatırken kaliteli markalardan bahsettik okuyabilirsiniz.

Evimizi Boyatmak İçin Kaliteli Boya Markasını Nasıl Seçmeliyiz?