Boya Türleri Nelerdir. 0555 399 96 13 %

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

Boya Türleri Nelerdir.

Boya yapmak oldukça eğlenceli fakat bir o kadarda zahmetlidir. Bu işi profesyonel şekilde yapan kişilere evlerinizi teslim ederseniz, kısa süreler içerisinde boyama işlemlerini bitirir ve sizlere teslim eder. Eğer boya işlemiyle kendiniz ilgilenmek istiyorsanız, öncelikle duvarınıza uygun olan boyayı bilmeniz gerekiyordur. Aşağıdaki listede boya türlerine ulaşabilir ve hangisinin sizlere uygun olduğunu saptayabilirsiniz.

  • Yarı Mat Boyalar

Bu boya çeşidi özellikle hataların kapatılmasında kullanılmaktadır. Sizlerde inşa sonrasında unutulan açıkların kapatılmasında bu boyayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Halk arasında saten boya olarak ta bilinmektedir. Silinebilen bir boyadır.

 

  • Solvent Bazlı Boyalar

Bu boyayı özellikle kapı, pencere gibi aletlerin boyanmasında kullanılmaktadır. Bu boya dışıra çok ağır bir koku vermektedir, boya sırasında kesinlikle koruyucu bir madde kullanılmalıdır. Boya yaptıktan sonra da uzun bir süre kurumaya bırakılmalı ve bolca havalandırılmalıdır.

 

  • Mat Boyalar

Halk arasında su bazlı olarak ta bilinen boya türüdür. Bu boyalar tam olarak silinebilme özelliği gösteremez. Diğer boyalar gibi kaygan yüzeylide değillerdir. Bu boya ile boyanan duvarları temizlemede ıslak bez olabildiğince az kullanılmalıdır. Kullanım oranı arttıkça bezlerin duvarda yaratacağı renk kaybı da o derece artacaktır. Bu boyayı ulaşımın daha az olduğu tavan bölgelerinde kullanmanız daha yararlı olacaktır.

 

Bunlar bazı boya türleridir, duvarlarınız için en uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...