Müşteri Yorumları | Boyacı Ustası İzmir Alçı Sıva Asma Tavan Kartonpiyer Boya İşleri

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13

images

Yasemin Şen

İzmir / Ev hanımı

Evimin boya vakti gelmişti, gördüğüm broşür sayesinde kendilerine ulaştım ve 3 gün gibi kısa bir sürede evin tüm odalarını boyadılar ve çok temiz bıraktılar...
Herkese tavsiye ediyorum... Güvenle işlerinizi yaptırabilirsiniz, ben çok memnun kaldım...

images

Ali Yıldırım

Fabrika İşçisi

Dairemin 15 yıl kullanımdan sonra baştan aşağı tamirat edilmesi gerekiyordu... Parke, Kartonpiyer, Boya işlerini yaptırdım. Uygun fiyata kaliteli bir iş çıkardılar.
Ekipteki herkese teşekkür ediyorum, çok ilgili ustalardı.
Herkese öneriyorum...

images

Hüseyin Kaya

Polis Memuru

Eskiyen binamızın boyasını komple yeniletme kararı aldık, 3 katlı binamızın 3 katının iç boyasını 5 günde, dış boyasını 6 günde bitirdiler..
Uygun fiyata, kaliteli işi kısa sürede yaptılar. Emeği geçen herkese teşekkürler...

images

Filiz Arıkan

İngilizce Öğretmeni

Yeni evimize son zamanların modası olan asma tavan yaptırmak için bir ekip arıyordum. Rastgele broşörü görerek internet sitesi üzerinden iletişime geçtim..
Ertesi gün gelerek keşif yaptılar ve sabahına işleme başladılar... Kısa sürede bitirdiler, tam istediğim gibi oldu. Ekibe teşekkür ediyorum...


Facebook Yorumları

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...