İzmir Boyacı Ustası İç Cephe Boya Ustası Ekonomik Boyacı

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13


Şüphesiz ki bir eve girilince ilk dikkat çeken yer duvarlar…

Duvarların boyasının temiz olması, işçiliğin iyi olması duvarların güzel durmasında ki önemli etkenlerden sadece bir kaçı..

Bu nedenle evimizin boyanması için evimizi emin ellere teslim etmemiz gerekmektedir. izmir boya dekorasyon olarak Profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılan badana işleri hem kötü durmakta hemde evin yerlerde,parkelerinde boya izleri kalmakta ve rahatsız edici bir görüntüye sahip olmaktadır

Boyaci firmasi olarak 20 Yıllık tecrübe ve 500 kişiden fazla referans sahip bir ekibiz. Yaptığımız çalışmalar da insanlar bize müteşekkir kalıyorlar.

Boya Badana işini hem severek hemde büyük bir ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Duvarlarınızdaki tadilat işlerinide ustalıkla gerçekleştiriyoruz.
Tahmini 3 + 1 bir evin bütün odalarının boyanması; maksimum 2 gün sürmektedir…

iç cephe boyama ekibi olarak  boyama sırasında önceden darbe almış göçük yerleride tamir edip düzeltiyoruz…

Aşağıdaki bazı iç cephe boya çalışmalarımıza bakabilir ve bizimle iletişime geçerek sizde iç cephe boyanızı profesyonel ellere bırakabilirsiniz..


Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...