Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13


Dış Cephe bir apartmanın dışardan görüntüsünü en etkileyen unsurdur.

Dış cephenin temiz görünümlü ve boyasının yeni olması hem gelen misafirlerinize hoş bir görüntü sağlıyacak hem de evinizin değerini arttıracaktır..

Dış cephenizi profesyonel bir ekibe boyatmak ve uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız dış cephe boyama ekibimiz olarak hizmetinizdeyiz

Dış Cephenizin dökülen yerlerin İzmir Boya Dekorasyon olarak tamiratını A DAN Z ye yapıp kaliteli dış cephe boyalarımızla boyasını yapıp teslim ediyoruz.

Asma İskele Ve Cephe İskele’miz mevcuttur Binanız,Apartmanınızın’yapısına göre kurduğumuz iskele değişmektedir.

Aşağıdaki dış cephe çalışmalarımıza bakabilir ve bizimle iletişime geçerek sizde dış cephe boyanızı profesyonel ellere bırakabilirsiniz..


Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...