Asma Tavan | Boyacı Ustası İzmir Alçı Sıva Asma Tavan Kartonpiyer Boya İşleri

Tüm tamirat işleriniz de
bir tık yakınınızdayız...

Arayın yada çağrı bırakın...
0 (555) 399 96 13


Günümüzde Asma Tavan estetik görüntüsü nedeniyle birçok ev sahibi tarfından tercih edilmektedir.
Ayrıca akustik düzenleme,ısı yalıtım aydınlatma düzenlemesi yangın uyarlama ve yağmurlama sistemi  yerleştirmesi
tesisatın gizlenmesi esnek tasarım olanağı. ısıtma ve havalandırma sisteminin yerleştirilmesi gibi amaçlarla kullanılır.
İzmir Boya Dekorasyon olarak İzmir çevresinde birçok alanda asma tavan uygulaması gerçekleştirmişizdir.
Asma tavan firması olarak hizmet vermekteyiz. ve halen gerçekleştiriyoruz. Asma Tavan yaptırırken seçeceğiniz Ustası iyi belirlemelisiniz.
iyi monte edilmeyen Askı profilleri ve Alçı levhaları ileride düşme ve sarkma yapabilmektedir. sizde asma tavan ustası arıyorsanız ve Asma tavana çok fazla para ödemek istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. ustası olarak evinize,mekanınıza kadar gelip yapılacak yeri görüp uygun fiyatı belirliyoruz. ve istediğiniz sürede alçısını yapıp ve boyandıktan sonra size teslim ediyoruz. aklınızda takılan soruları hiç çekinmeden

ustalarımıza sorabilirsiniz.


Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kararsız kaldığınız durumlarda yardımcı oluyoruz renk seçimi, kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (555) 399 96 13

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
Karşıyaka boyacı ustası için çalışmaların üst seviyede olması ve Karşıyaka boya badana yapabilmek için neler edilmesi gerektiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaşmaya gayret ettik. Evlerin harika bir boyası olmalıdır. Özellikle Karşıyaka gibi büyük ilçeler için bu durum aşırı derecede söz konusu okumaya devam et.
Boya badana kelimeleri bizim için yeni bir ev ve yeni bir ofis aldığımızda veya bahar temizliklerinde duyduğumuz kavramlar olsa da eğer doğru uygulamalar ile duvarlarımız boya badana olmazsa bizim moralimizi huzurumuzu kötü etkileyecek terimlerdir. Evlerimizin duvarlarını boya badana yapmak kimine okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...